24 lutego gościliśmy w naszej szkole uczniów z gimnazjów z całej Orawy. Wzięli oni udział w corocznym Konkursie Językowym organizowanym  przez nauczycieli języka niemieckiego i angielskiego w naszym gimnazjum.

W tym roku uczniowie mogli wykazać się nie tylko wiedzą z zakresu gramatyki i słownictwa z j.angielskiego czy niemieckiego ale także wiedzą na te temat kultury, historii czy geografii takich państw jak Austria i Kanada.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną rywalizację i chęć propagowania uczenia się języków obcych.

Gratulujemy Alicji Mieszkowskiej i Hubertowi Wojtusiakowi, którzy zdobyli III miejsca w konkursie z języka angielskiego i niemieckiego.

Magdalena Dutka

DSCF0024 Copy

DSCF0029 Copy

DSCF0037 Copy

DSCF0038 Copy

DSCF0040 Copy

DSCF0041 Copy

DSCF0048 Copy

Początek strony