W dniu 09.10.2017 odbył się już XV Gminny Rajd Turystyczny im. Piotra Borowego - Ścieżkami i Szlakami Babiej Góry. Szkoły podstawowe naszej gminy wędrowały szlakami prowadzącymi u podnóża Babiej Góry, natomiast uczniowie gimnazjum i technikum zdobywali sam szczyt "Królowej Beskidów". Pogoda - udało się "wstrzelić" - była idealna do pieszej turystyki. W tegorocznym rajdzie wzięło udział ok. 300 uczestników. Zakończenie Rajdu odbyło się na Zosiakowej Polanie przy Gajówce Królowa (ok. 870 m. n.p.m.).

Czytaj więcej...

Dnia 23 czerwca, po dziesięciu miesiącach trudu nauki i pracy, zakończy się rok szkolny  i rozpoczną się tym samym upragnione wakacje :)

Wszystko zaczęło się 26 kwietnia 2017 r. kiedy to około godziny 5 rano uczniowie wraz z opiekunami wyruszyli autokarem w trasę prowadzącą prosto do Wrocławia. Podróż przebiegła bardzo spokojnie i już o godzinie 11.30 rozpoczęła  się wspólna przygoda z Wrocławiem. Pierwszą atrakcją dla uczniów było zwiedzanie Panoramy Racławickiej, która wprawiła ich w niezłe zaskoczenie. Byli oni pod wrażeniem tego pięknego dzieła.

Potem nadszedł czas na bliższe poznanie Wrocławia. Mimo że pogoda nie była wymarzona, to pod kierownictwem przewodnika postanowiliśmy wybrać się w plener, aby zobaczyć najciekawsze miejsca i zakątki tego wspaniałego miasta, które nazywane jest też „Miastem Stu Mostów i Stu Kościołów”. Zaczęliśmy od krótkiej wycieczki objazdowej poprowadzonej przez panią przewodnik. Przejechaliśmy przez wiele ciekawych ulic i uliczek, poznając wiele interesujących faktów. Następnie udaliśmy się na pieszą wycieczkę po Wrocławiu.  Uczniowie mogli usłyszeć wiele informacji na temat odbudowywania tego miasta po wielkiej powodzi z 1997r. Ogromne wrażenie na naszych turystach zrobiła Katedra Św. Jana Chrzciciela. Wielką atrakcją były też napotykane tu i tam krasnoludki, które cieszyły oczy uczniów, a ich postawy rozśmieszały do łez.

Czytaj więcej...

Spokojnie, nie chodzi tu o żadne rewelacyjne odkrycia archeologiczne a o wizytę Agencji Widowisk Historycznych "Arkona" z Torunia.

W poniedziałek 28 lutego 2017 r. zaproszena przez  pana Łukasza Klozyka grupa zaprezentowała uczniom żywą lekcję historii o twórcach starożytnego Imperium Rzymskiego.

Zaproszeni goście przybyli w strojach jakich na co dzień chodzili starożytni mieszkańcy dzisiejszej Francji czyli Galowie. Rzeczywiście pan przypominał trochę Obelixa tylko że nie miał warkoczy i magicznego napoju. Uczniowie pożnali też tajemnice galijskiej kuchni, gdzie pies był nie tylko przyjacielem  ale i .... J.

Czytaj więcej...

We wtorek 14.02.2017 r. obchodziliśmy w naszym Gimnazjum Dzień Świętego Walentego. Z tej okazji klasa 1c pod opieką p. Eweliny Palenik przygotowała przedstawienie pt. „ Miłość od prehistorii po czasy współczesne”, w którym ukazane zostały różne oblicza miłości na przekroju epok. Było to przedstawienie o charakterze humorystycznym i ukazało niezwykły talent aktorski uczniów klasy 1c. Uwieńczeniem obchodów Dnia Zakochanych był wspaniały koncert zespołu uczniów klasy 1c. Rodzice i uczniowie włożyli wiele wysiłku w przygotowanie pięknych kostiumów i akcesoriów wykorzystanych następnie na scenie, a walentynkowe dekoracje   wykonały  uczennice klasy 1c i 2c. 

Dnia 3 marca uczennice : Judyta Matera i Sabina Surowczyk z klasy III a oraz Kamila Karkoszka z klasy II d wzięły udział w XVII Konkursie Recytatorskim im. Kazimierza Przerwy – Tetmajera w Gimnazjum nr 2 w Ludźmierzu, któremu patronuje ten słynny piewca Podhala. Jury konkursowe wysoko oceniło talent recytatorski i artystyczny przekaz utworów zaprezentowanych przez nasze uczennice. W kategorii gwarowej Judyta Matera zdobyła I miejsce za prezentację gawędy Kazimierza Przerwy – Tetmajera „Jakie jest serce matki, albo kiedy janioł płakoł”, Sabina Surowczyk otrzymała w tej samej kategorii wyróżnienie za interpretację utworu Roberta Kowalczyka „Józefinka”.

Czytaj więcej...

22 grudnia 2016 r. w naszym Gimnazjum odbył się I CZYTELNICZY KONKURS z języka angielskiego zorganizowany przez panią Ewelinę Palenik. Uczestnicy mieli za zadanie przeczytać  lekturę pt. „The Treasure Island” w języku angielskim. Do udziału w konkursie zgłosiło się 14 uczniów z klas I,II i III gimnazjum, jednak ostatecznie do napisania testu ze szczegółowej znajomości treści lektury przystąpiło 10 uczniów. Najwięcej punktów uzyskała Kamila Karkoszka, uczennica klasy II d zajmując tym samym I miejsce. Miejsce drugie zajęła uczennica klasy IIIc Alicja Szczerba, zaś na miejscu trzecim uplasowała się uczennica klasy II d- Kamila Spyrka. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy pozostałych uczniów do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.

Czas Świąt Bożego Narodzenia to nie tylko niezwykły, magiczny czas, ale przede wszystkim przesycony głęboką symboliką okres, w którym powinniśmy stać się lepszymi ludźmi. Święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości i przebaczenia, ale jest to też okazja do refleksji i zadumy. Ten piękny okres kończący kolejny rok kalendarzowy to również czas spotkań rodzinnych, kiedy razem z naszymi bliskimi cieszymy się z narodzin Bożej Dzieciny.

Boże Narodzenie to symbol narodzin wielkiej miłości i taki refleksyjny charakter miała tegoroczna inscenizacja jasełek, którą przygotowali uczniowie naszej szkoły.

Czytaj więcej...

15800870 1310598869003880 1727290474 n W naszym gimnazjum nie tylko się uczymy i świętujemy, ale również pomagamy innym. Samorząd szkolny pod opieką pani Bogusławy Hetmańskiej zorganizował akcje charytatywne, w których uczniowie mogli wesprzeć innych.

Czytaj więcej...

W poniedziałek, 5 grudnia, w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Z racji tego, że w naszym gimnazjum są same „grzeczne” dzieci, zawitał do nas Mikołaj z cała swoją świtą.

Czytaj więcej...

W czwartkowe przedpołudnie, 29 października 2016 roku,  w zabytkowym kościele w Orawce odbyło się drugie poetyckie spotkanie pod nazwą „Wielbi Cię Stwórco moja Orawa”, w czasie którego czytane były wiersze o tematyce religijnej.

Z interpretacjami poezji Karola Wojtyły, Emila Kowalczyka, Jerzego M. Kiersztyna, Wandy Czubernat, Ani Bugajskiej, Bogusława Pieroga, czy Zbigniewa Tlałki wystąpili uczniowie gimnazjów z Orawki, Jabłonki, Lipnicy Wielkiej i Zubrzycy Górnej.

Czytaj więcej...

W dniu 28 września 2016r. nasza szkoła gościła aktorów z Krakowskiej Agencji Artystycznej: Wojciecha Habelę i Jacka Lecznara. Aktorzy przybyli do nas, aby w spektaklu pt: „Zasady dobrego wychowania” przypomnieć nam najważniejsze reguły savoir - vivre.    

Czytaj więcej...

27 października 2016 roku grupa chętnych uczniów naszego Gimnazjum, Liceum i Technikum z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Lipnicy Wielkiej wraz ze swoimi nauczycielkami pojechała na 20. Międzynarodowe Targi Książek w Krakowie.    

Czytaj więcej...

Święto Komisji Edukacji Narodowej przypada co roku dnia 14 października, jednak w naszej szkole dzień ten obchodziliśmy 13 października. O 12.40 wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami udali się do Domu Ludowego na przedstawienie przygotowane przez uczniów gimnazjum pod opieką pani Haliny Matery oraz pani Bogusławy Hetmańskiej. Występ upiększony był wieloma trafnymi piosenkami w wykonaniu chóru, nad którym pieczę sprawuje pan Mirosław Smoleń.  Uwagę przykuwały słowa piosenek o szkole śpiewane na melodie znanych wszystkim przebojów muzycznych. Świetnym przykładem są słowa:    

Czytaj więcej...

20 września 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Otwartych Biegach Przełajowych o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju. W zawodach udział wzięło 372 uczestników z 26 szkół. Sportowe zmagania miały miejsce na stadionie miejskim w Rabce-Zdroju i terenach przyległych.

Szkoły za zajęcie miejsc I-III w każdej kategorii dziewcząt i chłopców otrzymały Puchary Burmistrza Rabki-Zdroju. Indywidualnie za zajęcie miejsc I-III wręczono medale, a za miejsca I-VI dyplomy.   

Czytaj więcej...

Ledwo zaczęliśmy rok szkolny, a już spotykamy się z takimi atrakcjami. 13 września 2016r odbył się XIII Gminny Rajd Turystyczny im. Piotra Borowego- Ścieżkami i Szlakami Babiej Góry.

Czytaj więcej...

W dniu 02.06.2016 dwudziestu pięciu uczniów naszego gimnazjum wystartowało w Otwartych Biegach Przełajowych o Puchar Burmistrza Rabki-Zdrój. Uczniowie startowali w trzech kategoriach wiekowych i drużynowo w kategorii dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej...

W dniu 24.05.2016 Uczniowie Gimnazjum wzięli udział w I Biegu Pasterskim. Trasa biegu była bardzo trudna i wymagajaca, ale wszyscy walczyli do końca i ukończyli bieg.

W kategorii dziewcząt II miejsce zdobyła Aleksandra Bandyk z klasy 3b i III miejsce Andżelika Kocur z 2c. W kategorii chłopców II miejsce Artur Moniak z 3b i III miejsce Krzysztof Olszowy z 1b.

W dniach 8-10 czerwca br. uczniowie klas trzecich i drugich wzięli udział w trzydniowej wycieczce do Warszawy. Mieli oni okazję zobaczyć wiele ciekawych miejsc w naszej stolicy Polski. Stare Miasto, Łazienki Królewskie, pałac w Wilanowie- to główne miejsca, które były atrakcjami tej wycieczki. Co więcej, nasi wycieczkowicze byli również w słynnym teatrze Roma, gdzie obejrzeli słynny musical pt. „Mamma Mia”.

Czytaj więcej...

W dniu 13 czerwca 2016 roku w naszym gimnazjum obchodziliśmy kolejne bardzo ważne święto, a mianowicie Dzień Patrona. Jak wszyscy wiemy, już od sześciu lat, Patronem naszej szkoły jest Piotr Borowy, człowiek zasłużony dla Orawy. Tego dnia, uczniowie mieli dzień wolny od zajęć edukacyjnych. Początkiem świętowania była Msza święta, którą odprawiał ks. proboszcz Jerzy Bargiel, który w swoim kazaniu zwrócił się do uczniów, by w swoim życiu stawiali sobie wymagania i wybierali prawdziwe wartości prowadzące do Jezusa, który nigdy nie zawodzi.

Czytaj więcej...

26 maja 2016 r. po wspólnej mszy świętej grupa pielgrzymów z naszej parafii, w tym uczniowie gimnazjum i liceum, wyruszyła w podróż do Włoch północnych i Rzymu. Organizatorem a zarazem kierownikiem  pielgrzymki  był ks. Krzysztof Korba, natomiast opiekunami państwo Bogusława i Krzysztof Wziątkowie oraz pani Bożena Marcinek. Przewodnikiem na ten tydzień pielgrzymkowy została pani Aneta Żak z biura turystycznego „Orlando”.

Czytaj więcej...

W dniu 3 czerwca 2016 roku w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. W to piątkowe przedpołudnie uczniowie całego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Lipnicy Wielkiej wraz z nauczycielami zgromadzili się na hali sportowej. Wszyscy odświętnie ubrani czekali na ważny moment. Jaki? Tego dnia w naszej parafii zagościły symbole Światowych Dni Młodzieży.

Czytaj więcej...

A więc, 18 maja tego roku nasi trzecioklasiści spędzili miło czas w Krakowie. Jednym z celów tego wyjazdu był udział w spektaklu profilaktycznym pod tytułem „Błysk Rekina" .Bilety wstępu do Teatru Ludowego pokryte zostały przez Gminną Komisję ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lipnicy Wielkiej.

Czytaj więcej...

W dniu 6 maja 2016 roku w naszej szkole świętowaliśmy 225 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Był to dla nas wyjątkowy dzień. Wszyscy odświętnie ubrani udaliśmy się do domu ludowego, aby tam zobaczyć przygotowane przez uczniów przedstawienie.

Czytaj więcej...

21 marca 2016 - w tym dniu świętowaliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny, ale także Dzień Języków Obcych. Uczniowie zaprezentowali ciekawe przedstawienie pokazujące najciekawsze miejsca oraz popularne dania  Anglii, Niemiec i Włoch pod tytułem: „ Zwiedzamy Europę autostopem”. Dalszą częścią programu był konkurs na najlepiej przebraną klasę, po uprzednim losowaniu kategorii strojów, zwycięzcami zostali uczniowie klasy 2a przebrani za „elegancików”. Przedstawiciele klas zaprezentowali również różne kabarety, więc był to dla wszystkich dzień pełen śmiechu i radości.

Czytaj więcej...

27 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Ziemi. Uczniowie klasy 2b pokazali przedstawienie, w którym zaznaczyli nasze złe zachowanie w stosunku do przyrody. Zaprezentowali również sposób należytego postępowania z różnymi odpadami, a mianowicie dokładny system segregowania śmieci.

Czytaj więcej...

28 kwietnia 2016 roku uczniowie klas I naszego Gimnazjum wraz z opiekunami udali się na całodniową wycieczkę.

Pierwszym punktem naszego wyjazdu było odwiedzenie skansenu w Trzcinicy nazywanego „Karpacką Troją”. Podczas zwiedzania uczniowie mieli okazję zobaczyć jak mieszkali ludzie w epoce brązu (9000 p.n.e.) oraz przykład zabudowań z okresu wczesnopiastowskiego (z czasów Mieszka I). Podczas wspinania się na „Królewskie Wały” mogliśmy na własne oczy zobaczyć rekonstrukcje obwarowań, które zniszczono około roku 1034. Zwiedzanie uzupełnił film dokumentalny „Karpacka Troja” oraz prezentacja „skarbów” odkrytych przez pracujących tam archeologów.

Czytaj więcej...

W dniach 18-20 kwietnia 2016 roku nasi trzecioklasiści przystąpili do napisania egzaminów gimnazjalnych.

            W poniedziałek uczniowie zmagali się z przedmiotami humanistycznymi, a mianowicie w pierwszej części egzaminu uczniowie rozwiązywali arkusz z historii i wos-u, a w drugiej części był to język polski. W kolejnych dniach były to przedmioty matematyczne i przyrodnicze- wtorek oraz języki obce- środa. Jesteśmy pewni, że uczniowie dali z siebie wszystko i napisali egzaminy jak najlepiej potrafili. 

Czytaj więcej...

W dniu 26 kwietnia uczniowie naszego gimnazjum, a byli to : Bodzioch Dominiki, Kubisiak Krzysztof, Pawlak Damian i Kidoń Arkadiusz. Wzięli udział w turnieju rowerowym poświęconym bezpieczeństwu w ruchu drogowym w Rabie Wyżenej. Zawody te po0dzielone były na trzy etapy: test wyboru, przejazd po m iasteczku rowerowym i tor przeszkód. Naszym uczniom najlepiej poszło w przejeździe po miasteczku rowerowym nie otrzymali żadnych karnych punktów. Jeszcze dużo jest do nadrobienia, ale w przyszłym roku będzie lepiej.

Czytaj więcej...

24 lutego gościliśmy w naszej szkole uczniów z gimnazjów z całej Orawy. Wzięli oni udział w corocznym Konkursie Językowym organizowanym  przez nauczycieli języka niemieckiego i angielskiego w naszym gimnazjum.

W tym roku uczniowie mogli wykazać się nie tylko wiedzą z zakresu gramatyki i słownictwa z j.angielskiego czy niemieckiego ale także wiedzą na te temat kultury, historii czy geografii takich państw jak Austria i Kanada.

Czytaj więcej...

Po raz pierwszy  w naszej szkole gościliśmy Grupę Rekonstrukcyjną Widowisk Historycznych „Arkona” z Torunia.  W poniedziałek 15 lutego uczniowie naszego Gimnazjum mieli okazje zobaczyć lekcje historii z troszke innej strony niż z perspektywy ławki i tablicy.

Zaproszeni goście wystąpili z programem zatytułowanym „Husaria oraz szlachta polska w XVII wieku”. Podczas przedstawienia uczniowie klas I – III mieli możliwość zobaczyć jak ubierała się polska szlachta w czasach  Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Dla kontrastu pokazano również ubiór chłopów z tamtego okresu.

Czytaj więcej...

W dniu 3 marca 2016r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Pangea. Uczniowie zmagali z zadaniami matematycznymi w formie testu wyboru. Musieli mocno główkować, bo za każdą poprawną odpowiedź można było zyskać np. 3 punkty, a za złą stracić 0,75 punktu.

Czytaj więcej...

 

W  lutym rozegrano jubileuszowy „X Siatkarski Turniej Walentynkowy Par”

Do turnieju zgłosiło się 12 par mieszanych dziewczyna - chłopak, Pary podzielono na 4 grupy eliminacyjne. Eliminacje wyłoniły cztery najlepsze pary, po rozlosowaniu w półfinałach spotkały się pary: Sylwia Szpak, Mirosław Harkabuzik z parą Natalia Lichosyt – Ogrodny, Artur Moniak, po zaciętym meczu o zwycięstwie na korzyść Natalii i Artura zadecydował zwycięski taie-break. (10:12, 11:5, 6:8), w drugim półfinale zwyciężyła para Gabriela Danielewicz i Paweł Kuliga pokonując w dwóch setach parę Katarzyna Kudzia, Szymon Wątorczyk 11:7, 11:4.

Czytaj więcej...

Akademia na Boże Narodzenie odbyła się w domu ludowym. 

DSC 1097

Czytaj więcej...

Konkurs ogłoszony przez SU spotkał się z dużym zainteresowaniem, podobnie jak w zeszłym roku wszystkie klasy włączyły się do rywalizacji. Szkoła została pięknie odświętnie udekorowana. Komisja oceniająca złożona z uczniów i opiekunów samorządu przyznała następujące miejsca:

I miejsce  - sala 208 klasa I D

II miejsce – sala 203 klasa III C, sala 102 klasa II C

III miejsce – sala 204 kasa IC

Wszystkim uczniom, którzy włączyli się w przygotowanie dekoracji dziękujemy . 

W grudniu, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna. Była to pomoc dla Ośrodka. Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego, „Barka” w Jabłonce, dla osób z upośledzeniem umysłowym . Wzięliśmy udział w zbiórce artykułów i przyborów szkolnych dla podopiecznych tegoż ośrodka. Przysporzyło nam to wiele radości i jeszcze raz utwierdziliśmy się w przekonaniu, że …......
WARTO POMAGAĆ!!! 

Nasze uczennice są laureatkami!

15 grudnia 2015 roku odbyła się finałowy etap Powiatowego Konkursu Wiedzy o HIV/AIDS. Najlepsza okazała się Magdalena Brzana z Gimnazjum im. Piotra Borowego w Lipnicy Wielkiej.

W konkursie udział wzięło 73 uczniów z 27 gimnazjów. Uczestnicy etapu finałowego zostali wyłonieni w eliminacjach szkolnych spośród 264 uczestników etapów szkolnych. Organizatorem konkursu był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu. Konkurs odbył się pod patronatem Krajowego Centrum ds. AIDS. 

Czytaj więcej...

Bez tytułu

Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata 

i wyciągasz do niego ręce,

jest Boże Narodzenie.

Czytaj więcej...

6 grudnia, to cudowny dzień w którym św. Mikołaj chodzi po świecie rozdając prezenty.  
W dniu 04.12 mury naszej szkoły odwiedził świetny Mikołaj w towarzystwie aniołków i diabełków
J. Uczniowie i nauczyciele zostali obdarowani drobnymi upominkami w postaci słodyczy.
Mamy nadzieję, że wszyscy byli grzeczni i dostali wymarzone prezenty.

 Dzień dzisiejszy to dzień szczególny. Po wakacyjnej przerwie nadszedł czas powrotu do szkoły.

Koniec wakacji to dla uczniów czas, w którym zaczyna się wytężona praca, mająca przynieść dobre wyniki w nauczaniu. Jednak uczniowie z faktu powrotu do szkoły nie pałają entuzjazmem, gdyż jak wiadomo wakacje, to czas błogiego odpoczynku, wielu przygód i beztroskiej zabawy.

Czytaj więcej...

W dniu 10 listopada 2015 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji 97 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę po 123 latach niewoli. Uroczystość została przygotowana przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum, pod kierunkiem pani Haliny Matera i pani Elżbiety Sobczak. Pieśni wojsko0we i patriotyczne wykonała grupa wokalna dziewcząt, którym akompaniował pan Mirosław Smoleń. Akademię wzbogaciła prezentacja multimedialna, przygotowana przez pana Łukasza Klozyka i piękna dekoracja wykonana przez panią Monikę Tlałka. 

Czytaj więcej...

Dnia 10.09.2015 r. odbył się dwunasty już Gminny Rajd Turystyczny im. Piotra Borowego – Ścieżkami i Szlakami Babiej Góry. W rajdzie tym wzięły udział 492 osoby, w tym 112 gości ze Słowacji (55 osób ze Szkoły Podstawowej w Bobrovie, 25 osób ze Szkoły Podstawowej w Zubrohlavie oraz 32 osoby ze Szkoły Podstawowej w Rabczycach.). Natomiast z naszych Szkół Podstawowych wzięło udział w sumie 246 uczniów wraz z opiekunami, z Gimnazjum 78 osób wraz z opiekunami oraz z Liceum i Technikum 50 uczniów wraz z opiekunami.

Organizatorami Rajdu byli Wójt Gminy Lipnica Wielka, Gminne Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Lipnicy Wielkiej  oraz Babiogórski Park Narodowy. 

Czytaj więcej...

Drodzy Uczniowie!

Poniżej informacja w sprawie harmonogramu dowozu uczniów w dniu 01 września 2015 roku, w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2015/2016.

Zapraszmy wszystkich do udziału w uroczystej Mszy Świętej o godzinie 9:30.

Harmonogram przywozu uczniów:

 L.p. Godz. Miejsce Uczniowie uwagi
 1. 8.25 Murowanica Klasy 1,2,3 Lub na własną rękę
 2. 8.40 Przywarówka – Świerkówka, Rolniki Klasy 1,2,3
 3. 9.15 Kiczory Klasy 1,2,3 Skoczyki tylko jeśli będzie miejsce*

*Uczniów ze Skoczyków prosimy o samodzielne przyjście na Mszę Św. ze względu na ograniczoną ilość miejsca w autobusie.

Do szkoły przychodzimy ubrani na GALOWO!!!.  Rozpoczęcie w szkole około godziny 10:40.

Informacja w sprawie odjazdu zostanie podana na apelu szkolnym.

 

Informujemy uprzejmie, że posiedzenie rady pedagogicznej dla Gimnazjum odbędzie się w dniu 27 sierpnia o godzinie 9:30.

Seredecznie zapraszamy.

Początek strony